Manavgat Ultra 70K

Kayıt Ol KML Dosyasını İndir

Parkur Bilgileri

  • Sağlık raporu veya vizeli atletizm lisansı zorunludur.
  • Cut off süresi 13 saattir.
  • Parkur 8 km asfalt ve 2 km kilit taştan oluşmaktadır.
  • Yarışın geçmek zorunda olduğu Oymapınar Barajı ve Hidroelektrik Santrali özel bölge ve güvenlik seviyesi yüksektir.Parkurda bulunan en fazla asfalt bu noktadadır.

Katılımcı Listesi

Katılımcı Sayısı : Kadın

Katılımcı Sayısı : Erkek

Ödeme Ad Soyad Takım Ülke Cinsiyet Yaş Grubu
ABDULLAH KAPLAN Bireysel 40 Altı
Ahmet Savgat Bireysel 40 Altı
Ahmet Tarakçı abelatpelat 40-49
Ahmet Ziya Erdoğan Ferdi 50+
ALİ ERKAN RunDenizli 40-49
ALİ KARAGÜNDÜZ ÇAL BELEDİYESPOR 50+
Ali Kaytan YOK 50+
Ali Özcan Vegan runners 40 Altı
Ali Apaydın Apaydın Ankarunning 40 Altı
Andım Oben BALCE Nil 50+
AYLİN SAVACI ARMADOR TEAM RUN.BO 40-49
Bahri Bülent Özel 40-49
BAKİ ŞAHİN BAŞKENT GENÇLER VE MASTERLER ATLETİZM 50+
Barış Yavuz PersPi 40-49
Baris OZDEMIR Bireysel 40-49
BAYRAM UYSAL Telmessoskâhinleri 50+
Bekir ÇAKAROĞLU İZELTAŞ 40 Altı
Berat Özel 40 Altı
Can Uğur Ankara Koşuyor 40 Altı
Cem Ezer Bireysel 40-49
Cem SAVACI Bireysel 50+
Cengiz Akyüz YARIMADA KOŞU GRUBU 40-49
Cengiz ÇELİK Ege Maraton 40-49
Cevdet Alyılmaz Dorul Dağcılık 50+
Ceyhun Esen BikoşuAdana 40-49
CİHAT ÇELİKKAN COLUMBIA MONTRAIL KOŞU GRUBU 50+
DAVUT HAZAR ULTRA ÇAYLAK RUNNERS 40-49
Deniz çiçek ferdi 40 Altı
DERYA KUŞ FERDİ 40-49
DILEM KOCAK BiKoşuAdana 40 Altı
Dinçer Doyuran BikoşuAdana 40 Altı
EDA KINACI ULTRA ÇAYLAK RUNNERS 40 Altı
Elif Peker BiKoşuAdana 40 Altı
Elshan Guliyev Baku Marathon Club 40-49
Emrah özcan İMAK 40 Altı
emre ikizler Bireysel 40 Altı
Ender Akyüz ULTRA ÇAYLAK RUNNERS 40-49
Erçin Çaçan Bireysel 40-49
ESİN ÇAVGA Bireysel 40 Altı
esin yıldız ankarunning 40 Altı
Fahri Erenel AKUT Spor Kulübü 50+
FATİH KOCAMAN AKUT ATLETİZM TAKIMI 40-49
Fatih Tosun Kosu denizli 50+
Fatih Yakuş 40 Altı
Fedai Kürtül AKUT 50+
Feyyaz Dumlu Rundenizli 40-49
Gokhan Guneri Kistik fibrozis dernegi 40-49
Gülce Tunç minnoşpace 40 Altı
Günay Avcı Bireysel 40-49
habip albayrak Bireysel 40-49
hadi jafari Bireysel 40 Altı
hadi jafari Bireysel 40 Altı
Hakan Kerimoğlu ULTRA ÇAYLAK RUNNERS 40-49
Hakan Turan Ferdi 40 Altı
Haluk KORKMAZYÜREK Toros Üniversitesi 50+
Haluk ÖZKAN Runarchy 40 Altı
Harun Erbil BiKoşuAdana 40 Altı
Hasan Hüseyin Nigdeli Bireysel 40 Altı
herdem ar Bireysel 40 Altı
HİKMET RENDE Bireysel 50+
Huseyin Gumus ULTRA ÇAYLAK RUNNERS 40 Altı
Hüseyin Doğan Koşudünyamız 40 Altı
hüseyin polat EGE MARATON 50+
Ivan Baryshev trailclimbing 40 Altı
İbrahim Aydın Bucak Oğuzhan Doğa sporları 50+
İlhan ÇAVUŞOĞLU Rundenizlı 40-49
ilkin cankul Telmessos kâhinleri 40-49
ilkin cankul Telmessos Kahinleri 40-49
İnanç Kaya Bireysel 40 Altı
İsa Kocakaya Tip 1 Diyabetli Çocuklar ve Aileler Derneği 50+
İSMAİL ÇAĞRI ÖNCU feat team 40 Altı
Kaan Bilgin Bireysel 40-49
Karol Bogus K&V 40 Altı
KEMAL KUKUL FERDİ 50+
Mahmut Yavuz Bireysel 40 Altı
Mecit Çelebi Bireysel 50+
Mehmet Kaplan Bucak Oğuzhan Doğa Sporları 40-49
Mehmet ÖNELGE bikoşuadana 40-49
Mehmet ali Uzun Bikoşuadana 40-49
Melih Rüçhan Şensoy ANKARUNNING 40-49
MELTEM AYDIN bikoşuadana 40-49
Merve Arslan Kolejliler Koşuyor 40 Altı
Mesut Yiğit Botanikrun Koşu Gurubu 40 Altı
Murat Barut denizli 40 Altı
MURAT ESENOLUK BikoşuAdana 40-49
MUSA SERDEM AdanaBTÜ 50+
Mustafa Baş Konya Nenehatun Atletizm 40-49
Mustafa Kızıltaş BANDAK 50+
mustafa yıldırım bireysel 40 Altı
Mümin Serdar Güntürk Bireysel 40-49
Narmin Quliyeva Baku Marathon Cub 40 Altı
Natalia Senyovskaya trailclimbing 40 Altı
Nüşabe Paşazade Ultra Çaylak Runners 40-49
ozhan pestanlı feat team 40 Altı
ömer artan ferdi 40-49
önder duran ferdi 40-49
Özden Sertkaya Pan Dağcılık 40-49
özgür SANCAK RunDenizli 40 Altı
Rasih Haldun Aydıngün Bireysel 50+
rezeda galyamova Bireysel 40-49
RIZA DİNÇER ÇUKUROVA DOĞA GEZGİNLERİ SPOR KULÜBÜ 50+
Sadık Taşkın ultra trail 40 Altı
Safiye Bayam 40-49
SATILMIŞ GÜNDOĞDU Baskent gencler ve masterler spor kulubu 50+
Savas Lutfi KARA Team Run.BO 40-49
Seda Kurtuldu Bireysel 40 Altı
Seda Nur ÇELİK MadeinÇelik 40 Altı
Selahattin Karaca Trabzonspor 40 Altı
selcuk babaoğlu ANKARUNNİNG 40 Altı
Selim Korkmaz Malatya44Runners 40 Altı
Selma Ardıc Bireysel 40 Altı
SEMA BULDANLIOGLU COLUMBIA MONTRAIL KOŞU GRUBU 50+
Semih BAKKAL Bireysel 40 Altı
serhat kırali BJK 40 Altı
SERKAN SAKTANBER BiKoşuAdana 40-49
serpil yanbastı Baskent gencler ve masterler spor kulubu 50+
SERVET ÇATALTEPE ARÇELİK ATLETİZM TAKIMI 40 Altı
sezgin oturmaz Akut 40-49
Sinem Özmen Bireysel 40 Altı
Sonat Idi Bireysel 40 Altı
Süleyman ÇETİNER Bireysel 40-49
Şebnem Şimşek Kolejliler Koşuyor 40-49
Şevki Demirtaş Ferdi 40 Altı
Tolga SARI Bireysel 40-49
Tom Rushton Bireysel 40-49
Tugay Kaban Bireysel 40 Altı
Tuğrul Peker BiKoşuAdana 40 Altı
Tuncay ÇOŞKUN ULTRA ÇAYLAK RUNNERS 50+
Uğur Çaçaron Telmessos Kahinleri 50+
Veli YILMAZ Otokar 40 Altı
Verim Gümüşsoy küçük bir özgürlük 40 Altı
Yavuz Selim Kökten Sarıgeçililer 40-49
Yücel ÖZGEL Bireysel 40 Altı
zafer Dinç BikoşuAdana 50+
Zafer Kaya Sky runners 40-49
Zekeriya İğmar Mövenpick Runners 40-49

Bize Ulaşın