Manavgat Ultra Trail 66K

Kayıt Ol

Parkur Bilgileri

  • Sağlık raporu veya vizeli atletizm lisansı zorunludur.
  • Cut off süresi 12 saattir.
  • Parkur 8 km asfalt ve 2 km kilit taştan oluşmaktadır.
  • Yarışın geçmek zorunda olduğu Oymapınar Barajı ve Hidroelektrik Santrali özel bölge ve güvenlik seviyesi yüksektir.Parkurda bulunan en fazla asfalt bu noktadadır.

Katılımcı Listesi

Katılımcı Sayısı : Kadın

Katılımcı Sayısı : Erkek

Ödeme Ad Soyad Takım Ülke Cinsiyet Yaş Grubu
Ahmet Köse Ferdi 40 Altı
AHMET ŞAHİNÖZ Bireysel 40 Altı
Ahmet Tarakçı abelatpelat 40-49
Akın Bozyak Bireysel 40 Altı
Alper Uysal Adidas Runners Istanbul 40 Altı
Bahri Bülent Özel Bireysel 40-49
Berat Özel Bireysel 40 Altı
Bilal Gül Takıım Elbiseli Maratoncu 40 Altı
Bora Çoban Bireysel 40-49
Cengiz Akyüz YARIMADA KOŞU GRUBU 40-49
Cengiz tamer Mutlu ankarakoşuyor 40-49
Cevdet Alyılmaz Dorul Dağcılık 50+
Çiğdem Kalaycıoğlu Rossist 40-49
deniz çiçek ferdi 40 Altı
Efe Semih CANBAY Adım adım 40 Altı
Elshan Guliyev Azerbaycan Milli Paralimpiya Komitesi 40-49
Erinç Çaylak Edincik Kulübü Derneği 40 Altı
ERKAN YILDIZ Yenimahalle Teknik 40 Altı
Evrim Böyükelhan Bireysel 40 Altı
Eyüp Kutluhan Doğan Runtheman 40 Altı
Firdovsi Karimov Baku Marathon Club 40 Altı
Francis Wainwright Chippenham Harriers 50+
Habip ALBAYRAK Albayrak gıda 40-49
HALİL TOPÇU Air force team 40 Altı
Harun Erbil BiKoşuAdana 40 Altı
hasan işbilir seleukeıa 50+
Herbert Adams Bireysel 50+
Hikmet KARAKAYA Ağaççamı Köy Oyunları 40 Altı
Huseynaga Safarov Baku Marathon Club 50+
hüseyin Doğan Yenimahalle Teknik GSK 40-49
Hüseyin Keleşoğlu Edincikspor 40 Altı
hüseyin polat EGE MARATON 50+
İbrahim Aydın Göç Yolu yolcuları sarıkeçililer 50+
İBRAHİM ETEM ŞEKER ULTRASET MANAVGAT 40 Altı
İsmail Ünal Ferdi 40 Altı
Kürşat Şahin Karşıyaka One Time 40 Altı
LÜTFÜ YILMAZ ISPARTA-FERDİ 40-49
mahmut akkus Bireysel 40 Altı
Mecit Çelebi Bireysel 50+
Mehmet Türkyılmaz Yarımada Koşu Grubu 40-49
MİKAİL TOPCU TOPCU ADANA ATLETİZM SPOR KULÜBÜ 40 Altı
Murat SARIKAMIŞLI Kayseri Dağcılık ve İhtisas Kulübü 40-49
MURAT YEŞİLTAŞ YARIMADA KOŞU GURUBU 40-49
Mustafa Baş Konya Nenehatun Atletizm 40-49
Mustafa Elmacı Gezginlerin Rotası Dağcılık ve Doğa sporları 50+
Narmin Quliyeva Baku Marathon Cub 40 Altı
Necdet Ülker Runformance 40 Altı
Nihat Özen Madagaskar Spor 40 Altı
Nüşabe Paşazade Ultra Çaylak Runners 40-49
Oğuzhan Öztürk Manavgatrunners 40-49
Osman Coşkun Bireysel 40 Altı
Osman PIRNAZ İdadak 50+
önder duran Bademler Doğal Yaşam Köyü ve bademler kooperatifi 40-49
Özgür Rahmi ÖZMEN Adım Adım Ankara 40-49
Polat Dede Rossist 40-49
RIZA DİNÇER ÇUKUROVA DOĞA GEZGİNLERİ SPOR KULÜBÜ 50+
Selim Korkmaz #Malatya44runners 40-49
SERHAT ERTEN GARANTİRUN 40-49
serhat kırali BJK 40-49
Serkan Kuvet BotanikRUN 40-49
Serpil Budak RUNİST RUNNİNG 40-49
sezgin oturmaz Akut spor kulübü 50+
Suat İpekoğlu Yenimahalle Teknik 40-49
Tamer Kurt RedTeam 40-49
Tolga Sagıt Yok 40-49
Tuğrul Peker BiKoşuAdana 40 Altı
Tuncay ÇOŞKUN Breysel 50+
UĞUR PUSAT BiKoşuAdana 40-49
Umut TURUPLU EDİNCİK SPOR KULUBÜ DERNEĞİ 40 Altı
VEDAT NİSANOĞLU ULTRADANA 40-49
Yadigar Huseynov Baku Marathon Club 50+

Bize Ulaşın