Oymapınar Dağ Etabı 38K

Kayıt Ol

Parkur Bilgileri

  • Sağlık raporu veya vizeli atletizm lisansı zorunludur.
  • Cut off süresi 7 saattir.
  • Parkur 5 km asfalt ve 2 km kilit taştan oluşmaktadır.
  • Yarışın geçmek zorunda olduğu Oymapınar Barajı ve Hidroelektrik Santrali özel bölge ve güvenlik seviyesi yüksektir.Parkurda bulunan en fazla asfalt bu noktadadır.

Katılımcı Listesi

Katılımcı Sayısı : Kadın

Katılımcı Sayısı : Erkek

Ödeme Ad Soyad Takım Ülke Cinsiyet Yaş Grubu
Abdullah Dişiaçık F 40 Altı
Ahmet Çayıroğlu Bireysel 40-49
AHMET MUMCU NO LIMIT 40 Altı
AHMET ANIL AYDIN Bireysel 40-49
ahmet dara kılınç Runformance 40 Altı
Alp Baydar Asim adim 40-49
alper adaş Bireysel 40-49
ALPER KUTLUK SKYRUNNERS 40 Altı
Alperen Birim Runformance 40 Altı
Altug Dincgor Kosucanlar 50+
Amanda Bruman Bracke SK motion 40 Altı
Ayhan Esen Runformance 40 Altı
Ayhan Taşkiran Fethiye Kordon Koşu Grubu 50+
AYSEL ÇELEBİ ADIM ADIM MAÇKA 40 Altı
Ayşegül Akdoğan RUNDAMENTAL 40 Altı
Aziz Chefnaoui Bireysel 40 Altı
Barlas Cillov Bireysel 40-49
Batuhan Karahan adidasrunnersistanbul 40 Altı
Betül Ağaç Bireysel 40 Altı
Buğrahan Cemil USLU ANKARUNNİNG 40 Altı
Burak Yıldız Bireysel 40 Altı
Caner Çakır Bireysel 40 Altı
Cansu Ilaslan Bireysel 40 Altı
Celâl Kuz YESİDO 40-49
CEM CEMALETTİN BALCI Alanya Running Club 40-49
Cemile AKSU HaaTeam 40-49
CEVRİYE TUNÇ OTURMAZ AKUT 40-49
Cüneyt Eşli Toros dağ keçileri 40 Altı
Çağatay Domaç Koşucanlar 50+
Darya Derkach Bireysel 40 Altı
Deniz Çelik Bireysel 40-49
Deniz Eylem Serter Adım Adım 40-49
Dmitrii Kvasov waytotai.ru 40 Altı
Ece Celik Celik Volt Floyd 40 Altı
El bouazzaoui Abdelilah Sporting casa 40 Altı
Elif Ateş Rota OSK 40 Altı
Emin Özdemir Koşu dünyamız 40 Altı
Emin Emre Eren Adım Adım Antalya 40 Altı
Emrah Demir Atölyedomo 40 Altı
erkan yallıoğlu Adım Adım Antalya 40-49
EROL uzun başkent Gençler ve masterler spor kulübü 50+
Ersin Camiduran Karyali Kosucular 40 Altı
Esra Şahin Ferdi 40 Altı
Eva Maria Fırat Bireysel 40-49
Evin Tan Bireysel 40-49
Evren Kar Bireysel 40-49
evrim gök bireysel 40-49
Faruk Değirmenci ULTRA ÇAYLAK RUNNERS 50+
Fevzi ÇELİK Bireysel 40-49
Gozde Ozgurel Bireysel 40-49
Gökhan Ölmez Athleteam 50+
Gökhan Taşdemir Bireysel 40 Altı
GÖKSEL ÖZGÖREN kskoneteam 40-49
GÖNÜL TEZEL Bireysel 40 Altı
Gülser Yay Ultra Çaylak Runners 50+
Gülseren YILDIZ ÜSTÜNDAĞ AKUT SPOR KULÜBÜ 50+
Günay Avcı Bireysel 40-49
Gürbüz Koçoğul Caget 40 Altı
Hakan Akalp Middle Earth Travel 40 Altı
Hakan Emden Ludus athletics 40-49
hakan kahramanoğlu Ludusathletics 50+
halil aktan limitsensin 40-49
Halil Kaynak Adım Adım Antalya 40 Altı
Halil İbrahim Bayındır YESİDO 40 Altı
Hande Coşkun kolejliler koşuyor 40-49
Harun Kaya Bireysel 40 Altı
Hasan MUTLU TeamLudusAthletics 50+
Hasan Şişek Adım Adım Antalya 40 Altı
Hasan Hüseyin Kulaoğlu AdidasRunnersIstanbul 40 Altı
Hatice Yerlikaya Yesido 40-49
Hayati Akın Babaeski akletizm 40-49
Hicham Youssoufi Bireysel 40 Altı
Hilal Karabulut Zirve Dağcılık ve Doğa Sporları 40 Altı
Hiliary Simon Bireysel 40 Altı
Hüseyin şişek Adım Adım Antalya 40 Altı
hüseyin aydın aktaş Haateam 40 Altı
İ.Can AYAZ Runformance 40 Altı
İrfan Çelik Adım adım izmir 40 Altı
İSMAİL AYKUT Adim adim 40 Altı
ismail DAYILAR Edincik atletizim spor klubü 40 Altı
ismail ünal doğan Red Team 40 Altı
Kadir Çelik Doğuş koşu klübü 40 Altı
Kadir GÖKÇE Bireysel 40-49
Kamil inak marathonist 40 Altı
KUDRET ALTAK adidas Runners İstanbul 40 Altı
Maciej Piasecki AMAC Crazy Runners 40 Altı
Maryam Tahbaz Persian trail runners 40-49
mehmet dayı ultra çaylak runners 50+
MEHMET KARA YESİDO 40-49
mehmet Türkmen bireysel 40-49
mehmet masum karaaslan adım adım izmir 40-49
Mehmet sami Tatlinar Konya nebehatun 50+
Meral Çağlar Doruk dağcılık 40-49
mesut semiz SKYRUNNERS 40-49
Metehan Karabulut Bireysel 40 Altı
Metin Şahin Bireysel 40-49
MEVLÜT KABADAYI MANAVGATRUNNERS 40-49
Mouna4@gmail.com Hafsi Mouna Bireysel 40-49
Muhammet Hüseyin Celiloğlu YESiDO 40 Altı
Murat Alaboz Red Team 40 Altı
Murat Ertan SAMSAT ATLETIZM 40 Altı
MURAT ESENOLUK BiKoşuAdana 40-49
Mustafa ALGAN HaaTeam 50+
MUSTAFA ALPER OUTDOOR LYCİA 40-49
MUSTAFA EKSERİ AVANOSLU Ultra çaylak runners. Kapadokya_ A V A N O S 50+
Mustafa Karakuş Karşiyaka One Team 40 Altı
Mustafa Öztürk adidasrunnersistanbul 40-49
MUZAFFER CEYHAN FERDİ 50+
Naciye DEGIRMENCIOGLU Koşu Dünyamız 50+
Nadya Zuyeva bikoşuadana 40 Altı
Necdet Özkan Koşucanlar 50+
NESİBE KELEŞ Bireysel 40 Altı
NURAN BAYKAL TAC Master Atletizm - BiKosuAdana 40-49
Nuray Bulut Göktepe Bireysel 40 Altı
Oğuzhan Yaşar RUNDAMENTAL 40 Altı
Omer Akder Runformance 40-49
Onur Yavuz TeamLudus 40 Altı
Onur Yılmaz ULTRA ÇAYLAK RUNNERS 40-49
onur yiğit yayak TeamLudusAthletics 40 Altı
ORHAN GÜNER SUBAŞISPOR 50+
Ozgun gorkem Gundogdu Tatca 40-49
özdemir fıstıkçıoğlu ADANA MARATON 50+
Özgür Arun Senex 40-49
Özgür Kuşçu Bireysel 40 Altı
Özgür Tetik Running Academy 40-49
özkan çakmak bireysel 40-49
Patryk Woszczek RUNTONINEK 40 Altı
Rojda Sezer Veganrunners 50+
Salih Karacan Manavgatrunners 40-49
selçuk çukurova adana atletizm 40-49
SELMA YILDIZ BİREYSEL 40-49
Semih Öner Yenimahalle Teknik 40-49
Serap Doğan Bireysel 40 Altı
SERHAT CIHAN Haateam 40 Altı
serhat kuşeli Yüz Bin Koş 40 Altı
Serkan Imrak Twilight Team 40-49
Serkan Özel Yesido 40 Altı
SÜLEYMAN ŞAHİN ZİRVE DAĞCILIK VE DOĞA SPORLARI GAZİANTEP ŞUBESİ 40 Altı
TARIK DEMİRBİLEK Edincikspor Atletizm Kulübü 40 Altı
Tuğba Tetik Running Academy 40 Altı
Tuğçe Boztaş Bireysel 40 Altı
Uğraş Sağlam Trakya Koşu Grubu 40-49
Uğur Yardım Ankarunning 40 Altı
ulus sığırcı Bikoşuadana 50+
UNSAL BARBAROS EGEMARATON 40 Altı
Vladimir Guryanov individual 50+
Yasin KÜÇÜKBAHAR Bireysel 40 Altı
ZEKERİYA YAZICI ATAKUM MASTERLER KOŞU GRUBU 50+
Zübeyde Sivriservi Bireysel 40-49

Bize Ulaşın