Seleukeia Patika Etabı 12 K

Kayıt Ol KML Dosyasını İndir

Parkur Bilgileri

  • Sağlık raporu zorunlu değildir
  • 12 K seleukeia Patika etabı (cut off )süresi 3 saattir.

Katılımcı Listesi

Katılımcı Sayısı : Kadın

Katılımcı Sayısı : Erkek

Ödeme Ad Soyad Takım Ülke Cinsiyet Yaş Grubu
A. Sinan Tüzün Başkent Gençler ve Masterler Atletizm Spor Kulübü 50+
Abdullah Çağrı Uysal Bireysel 40 Altı
Ahmet Kandemir Greenlover 40 Altı
ALİ ATLIER FERDİ 50+
Ali Buğra Uyar antRUNman 40 Altı
Alparslan Santur MeltemCingözİçinKoşuyor 50+
Arif Öztürk Spor ayyıldız 40 Altı
Ârif bozkurt Cengiz Bireysel 40 Altı
Ayberk Yagiz Ferdi 40-49
Aynur Güney Bireysel 50+
Aysuhan Durna Ultra çaylak runners 40-49
Ayşe Küçük Bireysel 40 Altı
Ayşegül Kabadayı MANAVGATRUNNERS 40-49
Bekir ÇAKAROĞLU İZELTAŞ 40 Altı
Bilal Sayılan Bireysel 40 Altı
Burak Böge Bireysel 40-49
Burcu Ateş Bireysel 40 Altı
Burçin Yavuz Bireysel 40-49
Camilla Bech Nazar Nordic 40 Altı
Candan Duran Doruk Dağcılık 40-49
Caner Turay Bireysel 40 Altı
Cevriye AKKURT Bireysel 40 Altı
CÜNEYT BAKIR İSTANBUL MASTERLERİ ATLETİZM KULÜBÜ 40-49
Çağlayan Kılınç Bireysel 40-49
DERYA USTA STRYKER 40 Altı
Eda AKGÜLLER Bireysel 40 Altı
Emre Arslan Yok 40 Altı
Ersin Ertencan Adım Adım 40-49
EVRİM AKSU FORTE GYM STUDİO 40 Altı
Faruk Özer Öz Bireysel 40-49
Fatma Söyler Greenlover 40 Altı
Funda Akan Greenlover 40 Altı
Hakan Hekim Hekimspor 40 Altı
hakan ilhan ferdi 40-49
HALUK ULUTAŞ BİKOŞUADANA 40-49
Hatice Akan Greenlover 40 Altı
HAYRETTİN GÜLER Bireysel 40 Altı
Hayrettin şeker ULTRASET MANAVGAT 50+
Hidayet Ceylan Yok 40-49
ibrahim özünal MANAVGATRUNNERS 40-49
Jayni Beyazçiçek Bireysel 50+
Kasım Tekeli Tekeli Bireysel 40 Altı
Marika Kolehmainen Nazar Nordic 40-49
MEDYA YILDIRIM Bireysel 40 Altı
MEHMET YILDIZ STRYKER 40 Altı
Mehmet Can Karakuş SarılaRun 40 Altı
Mine ARSLAN Bireysel 40-49
Murat Tanınmış İZELTAŞ 40 Altı
Nimet Aşkım Timurözü bireysel 40-49
Nuray Gümüş OLYMPEAK 40 Altı
Nurettin Dağlıoğlu NDKA 40 Altı
onur gönüllü Ferdi 40 Altı
Osman Demiratar Ferdi 40 Altı
Özcan Erdoğan Bireysel 40-49
Özgür kasım Adibelli Dante Sports 40 Altı
Rabia Akçatemiz Bireysel 40 Altı
Sener Deniz Şahin Bireysel 40 Altı
sıtkı gönen Afşin eshab-ı kehf koşu grubu 50+
Şükran Bayar Bireysel 40 Altı
Tony Jennings Individual 50+
Üzeyir Çetin Yok 40-49
Volkan Alaoğlu Bireysel 40 Altı
Yıldız Bayer Bireysel 40-49
Yulia Gubenkova IronZel 40 Altı
Yulia Gubenkova Bireysel 40 Altı
Yusuf Ağünlü abelatpelat 40-49
Zafer Onan Fenerbahçe 40 Altı
Zinnur Gönüllü Ege Maraton 50+

Bize Ulaşın